Príbeh našej značky


Psy tvoria neoddeliteľnú súčasť nášho života. Od ranej mladosti sme sa našim psom snažili dopriať prirodzenú a zdravú stravu, ktorá obsahuje len to, čo skutočne potrebujú. Náš prístup k chovu a kŕmeniu sa vždy zakladal na odbornosti a štúdiu článkov z oblasti kynológie a zoológie.


Toto nastavenie vyústilo do snahy vyrábať si vlastné maškrty pre psy, ktoré budú obsahovať iba to, čo je zdravé a prirodzené. Naše psy sa aj vďaka tomu tešili a tešia zdravému, plnohodnotnému a dlhému životu.

Domáce "pamlsky" z našej dielne si získali záujem a priazeň priateľov a širšieho okolia, od čoho bol už iba krôčik k myšlienke venovať sa ich výrobe profesionálne. Navyše, pri testovaní produktov sme mali ten najlepší poradný tím (viď foto).

Bez ohľadu na to, pre koho naše maškrty (a dnes už aj doplnky výživy) vyrábame, našou prioritou ostáva snaha robiť ich tak, aby chutili a prospievali všetkým psom bez ohľadu na vek, rasu či rodokmeň.

Keďže nám záleží nielen na psoch, ale aj na našej planéte, rozhodli sme sa baliť všetky naše produkty do vymeniteľných sklených fliaš či bezplastových vreciek. Naše výrobky distribuujeme aj do bezobalových obchodov, kde si ich môžete odsypať do vlastných nádob. Ak uvažujete podobne ako my, tento ekologický spôsob balenia určite oceníte.

Ďakujeme za vašu priazeň. Veríme, že nám ostanete verní. :)

Tím BARFKY.sk