Mäsové maškrty

Doprajte svojmu psovi zdravé a nutrične bohaté prémiové maškrty z plnohodnotného mäsa najvyššej kvality spracované bez varenia, obilnín, konzervantov a iných škodlivých doplnkov. 

Mäsové Barfky odporúčame ako odmenu pri výcviku alebo len tak, pre radosť vášho psa. Pripravujeme ich sušením podľa vlastných dlhodobo testovaných receptúr tak, aby sa v mäsku zachovali všetky potrebné živiny.

Barfky vyrábame s ohľadom na princípy BARF kŕmenia, preto sú veľmi vhodné aj pre tých, ktorí pred granulami uprednostňujú kŕmenie prirodzenou potravou.

PRE SVALY, KĹBY A REGENERÁCIU
Kuracie žalúdky s kelpou (Malé kúsky)

Najemno ručne krájané kuracie žalúdky obaľované v kelpe a sušené teplým vzduchom. Veľkosť 1 kúska cca 1 - 2 cm. Vzhľadom na malý rozmer vhodné pre malé plemená a na výcvik. Čistý prírodný produkt.

Kuracie žalúdky sú diétne a veľmi chutné. Majú vysoký obsah kvalitných bielkovín, železa a vitamínu B. Okrem množstva kvalitnej svaloviny obsahujú šľachy plné cenného kolagénu. Morská riasa kelpa pri pravidelnom podávaní redukuje zápach z tlamy a zubný kameň, zlepšuje vzhľad, kvalitu a farbu srsti, podporuje funkciu štítnej žľazy, podporuje imunitný systém, prevenciu infekcií a nádorových procesov a urýchľuje regeneráciu po fyzickej záťaži.

Kúpiť v e-shope  >>

PRE SVALY, KĹBY A REGENERÁCIU
Kuracie žalúdky s kelpou (Veľké kúsky)

Ručne krájané kuracie žalúdky obaľované v kelpe a sušené teplým vzduchom. Veľkosť 1 kúska cca 4 - 6 cm. Vzhľadom na väčší rozmer vhodné pre väčšie plemená psov, prípadne ako väčšia odmena (pochúťka) pre menšie psy. Čistý prírodný produkt.

Kuracie žalúdky sú diétne a veľmi chutné. Majú vysoký obsah kvalitných bielkovín, železa a vitamínu B. Okrem množstva kvalitnej svaloviny obsahujú šľachy plné cenného kolagénu. Morská riasa kelpa pri pravidelnom podávaní redukuje zápach z tlamy a zubný kameň, zlepšuje vzhľad, kvalitu a farbu srsti, podporuje funkciu štítnej žľazy, podporuje imunitný systém, prevenciu infekcií a nádorových procesov a urýchľuje regeneráciu po fyzickej záťaži. 

Kúpiť v e-shope >>

VÝŽIVNÁ A DIÉTNA MLSKA
Morčacie srdcia

Morčacie srdcia v našej tradičnej kvalite majú veľmi nízky obsah tuku, no o to viac kvalitných bielkovín a ďalších živín. Vzhľadom na plnú chuť a ľahkú stráviteľnosť sú skvelou voľbou aj pre psy, ktoré majú citlivejšie trávenie alebo trpia alergiami. Veľkosť 1 kúska je cca 3 - 4 cm. Čistý prírodný produkt.

Morčacie srdcia sa vyznačujú vysokým obsahom vitamínov skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6 a B12), vitamínu A, železa, zinku a taurínu. Veľmi dobre sa s nimi manipuluje, pretože sa nedrobia a vôbec nie sú mastné. Možno ich ľahko rozlomiť na menšie kúsky. Odporúčame podávať ako bežnú maškrtu, no dobre poslúžia aj na spestrenie kŕmnej dávky, obzvlášť na cestách.

Kúpiť v e-shope >>

PRE SVALY, ENERGIU A REGENERÁCIU
Chrumkavé bravčové karé s kelpou

Ručne krájané čisté kúsky bravčového karé v najvyššej kvalite obaľované v kelpe a sušené teplým vzduchom. Veľkosť 1 kúska cca 3 - 4 cm. Vhodné ako hodnotná odmena. Dajú sa ľahko nalámať na menšie kúsky. Čistý prírodný produkt.

Bravčové karé obsahuje v porovnaní s inými typmi bravčoviny výrazne menej tuku. Je ľahko stráviteľné a len veľmi zriedka spôsobuje u psov alergické reakcie. Obsahuje kvalitné bielkoviny, vyvážený pomer nasýtených a mononenasýtených tukov a veľa vitamínu B1 (tiamínu). Morská riasa kelpa pri pravidelnom podávaní redukuje zápach z tlamy a zubný kameň, zlepšuje vzhľad, kvalitu a farbu srsti, podporuje funkciu štítnej žľazy, podporuje imunitný systém, prevenciu infekcií a nádorových procesov a urýchľuje regeneráciu po fyzickej záťaži.

Kúpiť v e-shope >>

PRÉMIOVÁ VÝŽIVA A SKVELÁ CHUŤ
Čisté kúsky z diviny (jeleň, srnec, daniel)

Ručne krájané kúsky starostlivo očisteného mäsa z diviny sušené teplým vzduchom. Ak hľadáte čisto mäsové pamlsky, ktoré vášmu psovi budú určite chutiť, divina je tá správna voľba. Veľkosť 1 kúska cca 4 - 6 cm. 100% prírodný produkt.

Mäso z diviny patrí k tým najkvalitnejším. Divina je veľmi dobre stráviteľná a len veľmi zriedkavo vyvoláva alergie. Pre nižší podiel tuku je vhodnou voľbou, ak potrebujeme strážiť kalorický príjem psa. Obsahuje vysoké množstvá hodnotných živín (kvalitných bielkovín, nenasýtených a omega 3 kyselín), vitamínov (najmä A a B) a minerálov (vápnika, železa, fosforu).

Naše mäsko pochádza z voľne žijúcej srnčej, danielej a jelenej zveri, ktorá celý život prijíma prirodzenú potravu. Vďaka prirodzenému spôsobu života zver trávi väčšinu času bez stresu typického pre chov v zajatí. Mäso preto neobsahuje škodlivé stresové hormóny typické pre zvieratá z veľkochovov.

Kúpiť v e-shope  >>

PRE ZDRAVÉ ZUBY A ĎASNÁ
Sušené kuracie krky s kelpou

Hľadáte hodnotnejšiu maškrtu, ktorú pes nezožerie na jeden hlt a ktorá mu pomôže efektívne bojovať so zubným kameňom? Vyskúšajte naše výživné sušené kuracie krky obohatené o morskú riasu kelpu. 

Kuriacie krky sú prirodzeným zdrojom bielkovín, tukov a najmä vápnika. Vďaka vyššiemu obsahu kostí psa zabavia, pričom nie sú kaloricky výdatné. Chrúmanie krku v kombinácii so sušenou kelpou pomáha zredukovať zubný kameň a zlepšiť zdravie zubov vášho psa. Vysoký podiel glukozamínu a chondroitínu zároveň podporuje zdravie psích kĺbov a chrupaviek.

Kuracie krky obsahujú relatívne mäkké kosti, vďaka čomu sú skvelou voľbou pri prechode na kŕmenie surovou potravou (tzv. BARF) a hodia sa aj pre malé psy a šteňatá. Krky sú bez kože, pomaly sušené teplým vzduchom. Veľkosť 1 kúska cca 7-10 cm. 100% prírodný produkt.

Kúpiť v e-shope >>

RÝCHLA ODMENA PLNÁ ENERGIE
Výcvikové maškrty z bravčového karé

Naše najmenšie maškrty sú vďaka svojmu rozmeru a jemnej štruktúre ideálne na každodenný tréning či výcvik poslušnosti. Vďaka suchému povrchu a minimálnej drobivosti si ich môžete nasypať hoci aj priamo do vrecka mikiny. Veľkosť 1 kúska cca 0,5 - 1 cm. 100% prírodný produkt.

Výcvikové pamlsky od iných výrobcov sú síce mäkké, aby ich pes rýchlo prehltol, no táto mäkkosť je dosiahnutá prímesou glycerínu alebo škrobov. Tieto zložky však nie sú pre psy vhodné, najmä, pokiaľ ich konzumuje denno-denne. Naše maškrty dosahujú ľahkú "prehltnuteľnosť" aj bez takýchto nežiadúcich zmäkčovadiel, a to vďaka malému rozmeru, jemnej štruktúre bravčového mäsa a šetrnému procesu sušenia.

Bravčovina patrí z hľadiska výživy psov k veľmi hodnotným typom mäsa. Je ľahko stráviteľná a len veľmi zriedka spôsobuje u psov alergické reakcie. Má priaznivý profil aminokyselín a vyvážený pomer nasýtených a mononenasýtených tukov (mastných kyselín). Obsahuje množstvo vitamínu B1 (tiamínu). Bravčové karé obsahuje v porovnaní s inými typmi bravčoviny výrazne menej tuku.

Kúpiť v e-shope >>